پنج‌شنبه 7 آبان‌ماه سال 1383
بازم کمربندها...* یه نقد ــ مصاحبه‌ی احمقانه با مهدی مظلومی
طرف تا اونجا که تونسته از روی شکم حکم داده و ایرادهای بی‌اساس سلیقه‌ای گرفته بدون این که نیازی به دلیل و منطق آوردن ببینه...  مثلا یه چیزی شنیده که فحش تو تلویزیون بدآموزی داره. خب این بابا هم داره نقد می‌نویسه، باید یه ایرادی بگیره دیگه! اینه که می‌فرمایند « این الفاظ برای گروه سنی کودک و نوجوان که همراه با خانواده به تماشای چنین مجموعه هایی می نشینند، بدآموزی به وجود می آورد. » (فعل رو داشته باشین!!) درصورتی که فحش و بدوبیراه تو این سریال حداقل ممکنه. (دست کم بین برنامه‌های تلویزیون ما) یا یه چیزی شنیده «بداهه پردازی»... فرموده‌ن «بداهه پردازی نظم سریال رو به هم می‌زنه.» آخه می‌شه سریال شبانه نودتایی بدون بداهه؟ ایراد درست و حسابی که نمی‌تونن بگیرن. چهار تا اصطلاح یاد گرفتن بلغور می‌کنن... اون‌وقت می‌گن چرا اعتیاد و فحشا زیاد شده!
یه سه چهار تا نقد(!) خیلی مضحک هم این چند روزه توی روزنامه شرق خونده‌م که حسابی فیوز پروندم: «فلان چیز خیلی خوب است! فلان چیز اَخ است! ما نتیجه می‌گیرم که باید این جوری باشد!»
 به این زردنامه ها که حرجی نیست ولی آخه یه روزنامه با این همه اعتبار و تشکیلات نباید یه ذره وسواس به خرج بده؟! همین که صفحه پر بشه کافیه؟!... فعلا فکر می‌کنم تنها نشریه‌ای که میشه نقدهای استاندارد درباره برنامه‌های تلویزیون توش پیدا کرد مجله سروش هفتگیه. (نقد سینمایی هم فقط مجله فیلم دیگه!) بقیه فقط برای تست اعصاب خوبن. آخه یکی نیست بگه آقا وقتی این کاره نیستی مجبوری؟!  (حالا شما خودشو ناراحت نکن!)

** یه مصاحبه استاندارد با مهدی مظلومی درباره «کمربندها را ببندیم»


***


سایت اینترنتی رسانه‌های تصویری: سایت شیک و به دردبخوریه... 
مهران غفوریان که به نظر مى رسید با مجموعه طنز ناموفق و ناتمام ورود ممنوع در شبکه پنج سیما ستاره بختش افول کرده است به زودى دوباره با دو مجموعه سروکله اش پیدا خواهد شد... (مشروح)