X
تبلیغات
زولا
چهارشنبه 30 آذر‌ماه سال 1384
ناخشنودی رئیس جمهور از عدم پخش برنامه هایش از صدا و سیما

عدم پخش برخی برنامه های تبلیغاتی رئیس جمهوری از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران موجب ناخشنودی دکتر احمدی نژاد و رنجش خاطر مشاوران تبلیغاتی وی شده است.

یک منبع آگاه به خبرنگار «فردا» گفت به رغم گذشت بیش از شش ماه از انتخابات ریاست جمهوری، برخی مشاوران تبلیغاتی احمدی نژاد به رهبری آقای «ج-ش» (یعنی جواد شمقدری) همچنان رئیس جمهوری را در سفرها و برنامه هایش همراهی کرده و اقدام به تهیه فیلمهای تبلیغاتی از رئیس جمهور می کنند.

به گفته این منبع، تاکنون در چند مورد فیلمهای تولید شده توسط این گروه برای پخش از تلویزیون به صدا و سیما ارائه شده و برخی از آنها نیز پخش شده است.

گفته می شود با توجه به اینکه ساعت پخش این برنامه ها را نیز دفتر رئیس جمهور مشخص می کند، صدا و سیما در شرایط دشواری قرار گرفته و در برابر پخش برخی از این برنامه ها مقاومت کرده است.

این منبع مطلع در بیان دلایل صدا و سیما در عدم پخش این برنامه ها گفت: تهیه کنندگان این برنامه ها هنوز در حال و هوای تبلیغات دوران رقابتهای انتخاباتی هستند و برخی تولیدات آنها برای پخش از تلویزیون نامناسب است.

وی افزود: همچنین در برخی از این برنامه های تولید شده توسط مشاوران تبلیغاتی رئیس جمهور، نوعی تقدس بخشیدن به آقای احمدی نژاد و رفتارهای ایشان وجود دارد که به نظر می رسد برای پخش از تلویزیون مناسب نیست.

گفته می شود عدم پخش این برنامه ها از تلویزیون علاوه بر رنجش خاطر تولیدکنندگان آن، ناخشنودی رئیس جمهوری را نیز در پی داشته است به گونه ای که آقای احمدی نژاد چندی پیش در جلسه ای به گلایه از رسانه ها پرداخته و گفته است:متاسفانه خیلی از کارهای دولت سانسور می شود.

وی افزوده است:خیلی از صحبت های من از صدا و سیما هم پخش نمی شود. البته آقای ضرغامی خیلی تلاش دارد اما باید در بدنه[صدا و سیما] تحولاتی رخ دهد.