جمعه 5 خرداد‌ماه سال 1385
خوش به حال بچه ها!

عده ای از دوستان شاکی شده ن که چرا تنبل شده م و دیر به دیر بروز می کنم. چشم! از این به بعد منظم تر می شم ولی باور کنین کامنت نذاشتن شمام بی تاثیر نبیست!

 

از طرفی تلویزیون هم این روزا برنامه اون جوری نداره که ادمو به شوق بیاره. خود من اغلب فقط برنامه خردسالان رو نگاه می کنم! (به نظر شما چرا برنامه کودک نسبت به انواع دیگه بیشتر پیشرفت کرده تو ایران؟)

شبکه 2 صبح ها یه برنامه داره به اسم تربچه جان و عمو گل باقالی (یا یه چیزی تو همین مایه ها) آدم اصلی این برنامه نگار استخره که حتما سنجدشو همه یادشون هست. برنامه مختصر و مفید و جالبیه بخصوص قسمت هایی که خود نگار بازی داره.

یه برنامه دیگه هم هست به اسم " دندونه و دردونه" که یکی از بازیگرا و کارگردانش زهرا جواهریه. همون شیرین دنیای شیرین! اونم برنامه خوبیه.

برنامه صبح شبکه یک روزهای فرد که ملیکا زارعی اجرا می کنه خوبه. ولی مجری روزای زوج بی‌اندازه لوسه. مجری روزای فرد، ملیکا مثل خواهرش (مریلا) ذاتا مستعده. اما چون کل برنامه چیز مالی نیست اونم کار زیادی از پیش نمی‌بره.

 

مثل این که عصرها کانال یک یه برنامه ای داره به اسم "دختران". من یه دفعه اتفاقی قسمت آخرشو دیدم و خیلی خوشم اومد. اگه کسی اطلاعاتی درباره این برنامه داره بلطفه. خودمم می گردم.

 

سریال "اولین شب آرامش" چطوره؟ من چون شنبه شب ها گرفتارم تا حالا نتونستم یه قسمتشم ببینم ولی با توجه به این که کار احمد امینیه باید خوب باشه. برعکس "راه شب" داریوش فرهنگ که بازم گند زده. البته این بارم احتمالا در جلب مخاطب عام موفقه ولی سطحی نگری و مسخره بازیش بیشتر از اونه که مخاطبان کمی جدی‌تر رو راضی کنه.