جمعه 7 مهر‌ماه سال 1385
نرگس و سریال های ماه رمضون امسال
 
 
اول یه مقدار از حرفایی که از "نرگس" مونده بگم:
به نظر شما کدوم نرگس بهتر بود؟ پوپک یا ستاره؟ به نظر من پوپک!
اینم بگم که من اولش اصلا نسبت به ستاره جبهه نداشتم و حتی فکر می کردم تکنیکی تر از پوپکه ... اما بی تعارف بگم تو این سریال بعضی موقع ها دلم می خواست خفه ش کنم! اصل ناله بود! هی صداشو می گرفت و ادا و اصول... که چی؟! به نظر من یه مقدار از مصیبت نامه شدن نرگس به خاطر همین ناله بازی ستاره اسکندری بود. خب پوپک هم ناراحت می شد... مثلا صحنه مرگ مادرش رو به یاد بیارین... اما این طوری چس ناله نمی کرد! یه قدرت و صلابتی داشت پوپک، که بعد از اومدن ستاره معلوم شد چه قدر برای کاراکتر نرگس ضروری بوده. در کل به نظر من نرگس ستاره اسکندری بی اندازه لوس و کسالت آور بود. نمی گم همه ش تقصیر بازیگره ولی به هر حال بازیگر هم سهم عمده ای داره.
 
و آخرین حرفم در مورد نرگس اینه که به نظر من بزرگ ترین عیب این سریال "مصیبت بار" بودنش بود که همون طور که گفتم با اومدن ستاره اسکندری دوبله شد! واقعا چه لزومی داشت این همه مصیبت؟ تازه خدا رحم کرد آخرشو عوض کردن وگرنه تو نسخه اصلی قرار بود بهروز هم ایدز داشته باشه! (اگه تو قسمت آخر دقت کرده بوده باشین بازیگر نقش بهار هم عوض شده بود! لابد اون بچه هه رو نتونسته بودن گیر بیارن! خیلی هم بریده بریده بود!)
 
و حالا بریم سراغ سریال های ماه رمضون امسال:
اولا که این عمر لعنتی چه قدر زود می گذره! انگار دیروز بود که داشت "کمکم کن" رو می داد... ولی دو سال گذشته!
 
سریال کانال دو که اصلا مرخصه. اصلا من حالم از کارهای این مرتیکه سعید سهیلی به هم می خوره. همه ش ادا! همه ش اطوار! سطحی، بی مزه و اعصاب خرد کن.
 
سریال کانال یک خوش ساخت و نسبتا تر و تمیزه ولی محتوا و شخصیت پردازی های  کلیشه ای و قالبی و مضمون خرافی سریال به ش لطمه زده.
 
اما "زیر زمین"... دست پخت علیرضا افخمی کاردان و فتل عزیزم!
خدایی ای ولله! دم شون گرم! تا حالاش که جذاب بوده. یه سوژه جدید با اجرای قابل قبول. ببینیم چی می شه!