جمعه 26 شهریور‌ماه سال 1389
درباره سریال سفری دیگر - ۲

سریال سفری دیگر با یک افت نسبتا شدید در ده بیست قسمت آخر بالاخره تموم شد. این سریال با این که در مجموع شخصیت‌پردازی جذابی داشت گاهی در مورد بعضی شخصیت‌ها انگار سرگردون بود.  واکنش‌های یعضی کارکترها تو قسمتای آخر واقعا احمقانه بود. انگار خود نویسنده هم در برابر بازگشت سالوادور (پدرو) موضع مشخصی نداشته و نمی دونسته بالاخره چه خاکی می‌خواد به سرش بریزه.

نکته‌ی دیگه‌ای که می‌خوام به‌ش اشاره کنم نقش آزور (سگ پدرو) هست که بعد از بازگشت سالوادور تقریبا محو شد. در صورتی که یکی از شخصیت‌های جذاب و کم‌نظیر سریال می‌تونست باشه.

آب‌بندی سریال هم کم نبود! گفت و گوها و ماجراهای بی‌اهمیت شخصیت‌های حاشیه‌ای گاهی واقعا حوصله‌ی آدمو سر می‌برد.به نظر میاد سریال نقاب آنالیا هم که می‌خواد بعد از سفری دیگر پخش بشه موضوعش بازگشت یه نفر با یه صورت دیگه هست. انتخاب این سریال برای پخش بلافاصله بعد از سفری دیگر، بدسلیقگی نیست؟


بگذریم. یه سوال هوش بپرسم. این عکس پایین رو خوب به‌ش دقت کنین. می‌شناسیدش؟این عکس جوونی‌های آندرس گارسیا بازیگر اسپانیایی‌تبار و اهل مکزیک هست که نقش پدرو خوزه دونوسو رو در سریال سفری دیگر بازی می‌کنه. یه تیکه ویدئو کوتاه از بازی او رو در یک فیلم سینمایی در این جا می‌تونید ببینید: کلیک کنید